کتاب مهارت‌های یادگیری

بهمن ۱۶, ۱۳۹۵

حسین وفابخش

۸:۵۶ ب.ظ

1,222 بازدید

مهارت یادگیری نوشته مهندس وفابخش

کتاب مهارت‌های یادگیری

به قلم حسین وفابخش به چاپ رسید.

مطالعه و یادگیری مطالب جدید، یک فرآیند بسیار لذت‌بخش است که می‌تواند منجر به موفقیت‌های فراوانی در زندگی شما گردد. با این وجود برخی افراد علاقه‌ای به مطالعه و یادگیری ندارند. در واقع دلیل اصلی این نوع نگاه، این است که این افراد یاد نگرفته‌اند چگونه خوب مطالعه کنند و با یادگیری مطالب جدید به موفقیت دست پیدا کنند.
اگر می‌خواهید تلاش‌های علمی شما منجر به رشد و موفقیت چشمگیر شما گردد، باید بتوانید بر اساس روش‌های اصولی و کارآمد مطالعه نمایید. به همین دلیل در این کتاب با عنوان “مهارت‌های یادگیری” تلاش شده است به تمام نیازهای فراشناختی یک دانش‌آموز و دانشجو در قالب یک مجموعه کاملا کاربردی پاسخ داده شود.

به یاری پروردگار، این کتاب به همراه کتاب “مدیریت زمان” می‌تواند همانند یک مشاور همراه و دلسوز در کنار شما بوده و فرآیند مطالعه و یادگیری شما را لذت‌بخش و موفقیت‌آمیز نماید.
این کتاب در ۳ بخش کلی شامل مجموعا ۱۵ فصل، به شما کمک خواهد کرد مهارت های یادگیری خود را توسعه دهید.

در بخش اول به بررسی پیش نیازها و مبانی موفقیت تحصیلی پرداخته شده است.
در بخش دوم شما در ۴ فصل به شرایط مطلوب مکانی، زمانی، تغدیه مناسب، شرایط خواب مطلوب و …. برای یک مطالعه لذت بخش و موفقیت آمیز را خواهید آموخت.
در بخش سوم و اصلی کتاب، فرآیند مطالعه و یادگیری به طور کامل در ۷ فصل بررسی میگردد.
اصول تمرکز حواس، اصول تندخوانی، راهکارهای تقویت حافظه، روش های مطالعه ، روش های خلاصه نویسی و اینفوگرافی و …. از جمله مباحث این بخش میباشد.
در فصل ۱۵ و پایانی کتاب نیز به معرفی ۳ شاه کلید موفقیت پرداخته شده تا به کمک آن بتوانید نتیجه مطلوب را از مطالعه کتاب بدست آورید…

مرکز پخش: انتشارات سروش اندیشه پویا: مشهد- انتهای راهنمایی ۲۴ – شماره ۱۱۴ تلفن: ۰۵۱۳۸۴۰۶۵۷۷

توجه:

می‌توانید کتاب را از فروشگاه اینترنتی سایت نیز تهیه بفرمایید.