گزارش برگزاری جشن میلاد امیرالمومنین (ع)

الْحَمْدُ لِلَّهِ الَّذِی جَعَلَنَا مِنَ الْمُتَمَسِّکِینَ بِوِلاَیَةِ أَمِیرِ الْمُؤْمِنِینَ عَلیِّ بنِ أَبِی طالِب وَ الْأَئِمَّةِ عَلَیْهِمُ السَّلاَمُ

به لطف الهی، جشن میلاد امیرالمومنین (ع) در سطح شهر به همت خادمین اهل بین (ع) در پویش مردمی «کوکب هدایت» برگزار گردید.

در شب میلاد امیرالمومنین (ع)، در مسجد ابوالفضلی اسماعیل آباد، ایستگاه صلواتی برقرار گردید و شیرینی و شربت در منطقه توزیع گردید. همچنین کتاب «چشم‌‌آقا، مهربانی را یاد می‌گیریم» در مسجد و بین معتکفین توزیع گردید.

همچنین جُنگ شادی، ویژه کودکان منطقه توسط روحانیون محترم و مربیان کودک تشکل فرهنگی ابناء الزهرا برگزار گردید.

در صبح میلاد، به همت محبین اهل بیت، بستنی و شیرینی در سطح مناطق محروم اسماعیل آباد، گلشهر و همچنین در مرکز شهر و در منطقه احمدآباد توزیع گردید. همچنین بیش از ۵۰۰ جلد کتاب نیز در این منطقه احمدآباد مشهد توزیع گردید.

با همت سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری مشهد، بالغ بر ۱۲۰۰۰ جلد از کتاب به چاپ رسید که بیش از ۷۰۰۰ جلد آن در ۷ پهنه حاشیه شهر مشهد و در مراسم اعتکاف توزیع شد. به امید خدا، مسابقه کتابخوانی در ۵۰ مسجد حاشیه شهر و در روز پایانی اعتکاف، برگزار گردیده و جوایزی از طرف شهرداری به عاشقان علوی تقدیم خواهد شد.

در پایان از تمامی اعضای پویش مردمی «کوکب هدایت» و خادمین اهل بیت و بانیان مالی و مدیران محترم فرهنگی شهر مشهد، بابت تمام حمایت‌ها و زحمات آنان تقدیر و تشکر می‌کنم.

از دوستان عزیز آقایان محسن رسولی زاده، مهدی ابریشمی، محمدرضا شفیع خراسانی، علیرضا شفیع خراسانی، حسین جلالیان، کاظم بردبار، ناصر کظیمی، حسین رسولی زاده، مهدی بردبار، سید مهدی سیدزاده و شهاب الدین صفاکمال که زحمت برنامه‌ریزی و اجرای شایسته مراسم را در واحد مناسبت‌های موسسه فرهنگی رهپویان کمال اندیشه بر عهده داشتند، کمال تشکر را دارم.

از آقای دکتر حسینی، مدیرکل محترم دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری خراسان رضوی، آقای سید رضا موسوی، مدیرعامل محترم سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری مشهد، آقای صراف، مدیرفرهنگی سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری و آقای وظیفه دوست، مدیر محترم سازمان‌های مردم نهاد در استانداری خراسان رضوی که همواره حامی ما در برگزاری هر چه باشکوه تر مراسم بودند، کمال تشکر و قدردانی را دارم.

خداوند به تمامی عزیزان خیر و برکت عنایت فرموده و توفیق خدمتگذاری مستمر به اهل بیت (ع) را به همه ما مرحمت فرماید.

حسین وفابخش